Sumitomo Rubber AKO İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde Altın Ödül Aldı

Sumitomo Rubber AKO İhracatın Şampiyonları Ödül Töreninde Altın Ödül Aldı

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği'nin (OİB) düzenlediği “İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde otomotiv endüstrisinde 2021 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren kuruluşları ödüllerini aldı. OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik'in ev sahipliğinde düzenlenen otomotivin gurur gecesinde, 2021 yılında en fazla ihracat yapan ilk 110 firmaya Platin, Altın, Gümüş ve Bronz kategorilerinde ödülleri dağıtıldı.

Seçkin otomotiv üreticilerinin Platin ödül ile ödüllendirildiği gecede, Ford Otomotiv 2021 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren kuruluş oldu.

Ödül törenine katılan Kıdemli Satış Müdürü Mustafa Hamdi Seyhan, Sumitomo Rubber AKO adına altın kategoride verilen ödülü OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik den aldı. Seyhan ödül’ü şirket merkezinde CEO Mr. Toshihiko Komatsu’ya teslim etti. Komatsu bu ödülün her zaman özveri ile çalışan bütün Sumitomo Rubber AKO çalışanlarına ait olduğuna değindi.

“En ileri güvenlik ve rahatlığı, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve topluma sunacağız.” misyonunu benimseyerek, Türkiye fabrikasında üretilen Dunlop ve Falken markalı lastikler ile sürdürülen operasyonlar çerçevesinde gelecekte otomotiv ihracatında daha üst sıralarda yer alınarak mobilitede yeni çözümler ile öncü olmak istediklerini belirtti.