İhracatın Şampiyonları Ödüllerini Aldı

İhracatın Şampiyonları Ödüllerini Aldı

İhracatın Şampiyonları Ödüllerinin Dağıtıldığı Gecede Sumitomo Rubber AKO Altın Kategoride Ödüle Layık Görüldü.

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği'nin (OİB) “İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni” OİB Yönetim Kurulu Başkanı Baran Çelik'in ev sahipliğinde 14 Eylül 2023 tarihinde düzenlendi. Otomotivin gurur gecesinde, 2022 yılında en fazla ihracat yapan ilk 108 firmaya Platin, Altın, Gümüş ve Bronz kategorilerinde ödülleri dağıtıldı.

Gecede, otomotiv endüstrisinde 2022 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren ilk 108 firmanın temsilcilerine Platin, Altın, Gümüş ve Bronz kategorilerinde olmak üzere ödülleri takdim edildi. Toplam 270 firmaya da ihracata katkı sertifikası verildi.

OİB İhracatın Şampiyonları Ödül Törenine TİM Başkanı Mustafa Gültepe ile birlikte OİB Yönetim Kurulu, OSD, TAYSAD, ODMD, OYDER ve OSS gibi kurumların temsilcileri ile otomotiv endüstrisinin lider firmalarının yöneticileri katıldı.

Bu önemli organizasyona şirketimiz adına katılarak Altın ödülü TAYSAD başkanı Albert Saydam’dan Satış Departmanı Kıdemli Müdürü Mustafa Hamdi Seyhan “Bu ödülü birlikte çalıştığım 2600 takım arkadaşım adına almaktan mutluluk duyuyorum, emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.