Ana Sayfa / İnsan Kaynakları

İnsan Kaynaklarının Hedefi

 

SUMITOMO RUBBER AKO TÜRKİYE İNSAN KAYNAKLARI 

Hedefimiz ; “Dünyaya birinci değerleri sunmaya devam etmeye”, ilave olarak üç yeni güç kaynağımız olacak “Yeni pazarlara açılmak”, “Teknolojimizi sürekli yenilemek”, “Yepyeni faaliyet alanları yaratmak” yolunda, 2020 yılında varmamız gereken yerimize doğru ve tüm gücümüzle ilerlemektir. Sumitomo Rubber Ako Türkiye İnsan Kaynakları olarak amaç ve sorumluluğumuz;

 

• 400 yıllık Sumitomo İş ruhuna uygun,

• Ortak değer duyguları gelişmiş,

• İletişimi kuvvetli, aktif,

• Uzun vadeli ve yüksek hedeflere ulaşmak için özverili,

• Sosyal sorumluluk bilincine sahip,

• Sürekli yeni değerler oluşturarak büyümeyi hedef edinmiş,

• Güvenilir bir küresel şirket olarak ilerleyen

• En çok çalışılmak istenen şirket olmaktır.

 

Yönetim anlayışımız; sürekli gelişim bilinciyle, çalışanlarımıza insan onuruna yakışan bir değer vererek, gelişmelerine ve eğitimlerine katkıda bulunarak, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamını sürekli kılmaktır.

 

Hedefimiz, bir yandan topluma yönelik sorumluluk bilinci ile hareket edip, diğer yandan da tüm çalışanlarımızın mutluluğunu gözeterek, bölgemize ve topluma katkıda bulunmak,  güvenilen küresel bir firma olarak tüketicilerimizin hayatlarını daha konforlu ve çekici kılacak değerler yaratmaya devam etmektir.

 

Birlikte dünyaya yön verebilecek, takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

 

 

SUMITOMO RUBBER AKO TÜRKİYE’ de ÇALIŞMAK

 

1888 yılında dünyada ilk havalı lastik J.B. Dunlop isimli bir İskoç tarafından üretildi. Biz dünyada havalı lastiği ilk üreten kişinin çalışma anlayışından geliyoruz.

 

1909 yılında da Japonya’da ilk lastik üretildi. Dünya pazarında önder olan bizlerin ardından da birçok takipçiler ortaya çıkınca bir yarışmaya başlanmış oldu.

 

Böyle bir dönemde ayakta kalmak için “daima ön safta yer alanlardan olmayı”  biz strateji olarak seçtik.  Soyumuzun devamı için yarışı kazanmak değil, yarışın en önünde gitmeyi seçtik. Başka bir yolu yoktu. Bu stratejinin doğru olduğunu tarih kanıtlamış durumda.

 

Lastik konusunda da dünyada ilkleri meydana çıkarmaya başlayarak, birçok ilke imza atan bizler, patlasa bile hemen havası inmeyen iç lastiksiz lastiği Japonya’da üreterek “Ön safhada yerini alma ruhu” na sahip olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olduk.

 

İlk olmak bizim yönetimsel taktiğimizdir. Dünya hala bizi takip etmeye devam ediyor. Lastiğin tamamen petrol ürünü olarak kabul edilen anlayışın dışında, 0 petrol türevi olmayan doğal lastik üretimi ile lastik anlayışının tamamen değişebileceğini, bütün dünyaya gösterdik.

 

Yüzyıllar önce devraldığımız SUMITOMO DNA’sı ve çalışma ilkeleri, bugün bile bizi teşvik etmeye devam ediyor.

 

Bundan sonra “Ne yaparsak bu dünyada İLK olabiliriz” sorusuna tüm dünyanın kabulleneceği, kimsenin henüz öğretmediği bir cevap bulmaya devam edeceğiz.

 

SUMITOMO RUBBER AKO TÜRKİYE ’de KARİYER

SUMITOMO RUBBER AKO TÜRKİYE ailesi olarak, istikrarlı, özgür ve yeniliğe açık, Sumitomo Rubber Ako iş ruhuna sahip, 2020 yılındaki hedeflerimizi gerçekleştirmek için “bundan sonra ki yerimize yürümeye devam” ederek yeni değerin peşinden koşacağız.

 

Bunu için,

 

  1. Mevcut sorunun farkına varan,
  2. Olayları mantıksal düşünen,
  3. Çözüm için etrafını da işin içine çekip liderlik yapabilen,
  4. Kendi insiyatifi ile işe girişebilen,

 

Sizlerle bir araya gelip SUMITOMO RUBBER AKO TÜRKİYE’ nin en iyi firma olması yolunda büyümesini sağlamak için, hep beraber çalışmamızın gerçekleşmesini sabırsızlıkla bekliyoruz…

 

 

İş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki formları kullanabilirsiniz